Urla Huzurevi

20 Nisan 2022 by Bilge Bakımevi0
1-10-1200x800.jpg

Urla huzurevi yaşlı kişiler için en iyi imkânları sunar ve her yaşlı ile ayrı ayrı ilgilenir. Bilindiği üzere insanların yaşlılık süreci vardır. Herkesin hayat koşulları aynı olmadığı için, bazı kişiler yaşlandığı zaman bakıma muhtaç kalabilir ve zor zamanlar yaşayabilir. Bu yüzden huzurevleri hizmet verir.

Yaşlı kişilerin hem psikolojik hem de fiziksel olarak çok daha iyi bir duruma gelmesi sağlanır. Huzurevleri insanlar için her zaman profesyonel hizmet verir. Yaşam şartlarını iyileştirir. İlgi, alaka ve sevgi gösterilir. Bu da her zaman çok önemlidir. İnsanlar her zaman sevgi ile çok daha iyi bir vaziyete gelir, kendini değerli hisseder. Özellikle yaşlılar konusunda bu durum daha önemlidir.

Urla Huzurevi Hizmeti

Huzurevi denildiği zaman sadece yemek içmek ya da yatacak yer olması olarak algılamamak gerekir. Huzurevlerinde de birçok aktivite yapılır ve yaşlıların sosyalleşmesi sağlanır. Özellikle orayı kendi evleri gibi görmeleri için, tüm çabalar sarf edilir. Hareketli bir yaşam şekli sağlanarak, fiziksel olarak iyileşme sağlanır. Tam bir aile ortamı olduğu söylenebilir. Urla huzurevi hizmeti veren her çalışan, işinde profesyonel kişilerden oluşur. Sağlıkçılar, hekimler, aşçılar ve diğer birçok alan da hizmet verilir. Bakıma muhtaç kalan ve yaşlanmış kişilerde en çok psikolojik sıkıntılar görülür. Özellikle yalnızlık duygusu çok hakimdir. Bu durum düzeltilir ve genel de başarılı bir sonuç alınır.

Urla Huzurevi
Urla Huzurevi

Yatağa Bağımlı Hastalara Üstün Hizmet

Huzurevine gelen yaşlıların birçoğu yatağa bağlı olabilir ya da bir süre boyunca yatakta tedavi edilmesi gerekir. Urla huzurevi bu konuda da hizmet verir. Özellikle yatağa bağlı hastaların psikolojik desteği verilir. Kendini en iyi şekilde hissetmesi için, özel bir ilgi gösterilir. Yatağa bağlı kişilerde yıpranma çok fazla olduğu için, tek tek ilgi gösterilir.

Çalışan personeller her zaman yaşlılara, empati ile yaklaşır. Her huzurevi profesyonel hizmet vermez. Çoğu yaşlı kişinin bu konuda mağdur olduğu da bir gerçektir. Bu yüzden bu konuda dikkatli olmak gerekir. Eğer bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz, firmamızı tercih edebilirsiniz.


Leave a Reply


NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019