HAKKIMIZDA


BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ


Bilge Bakımevi

Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla yaşlı bireylere sağlık, tedavi, beslenme ve sosyallik bakımından hizmetler veren Bilge Bakımevi, güven içerisinde hayatınızı sürdüreceğiniz bir merkez yapısı taşımaktadır.

Sizlerin memnuniyeti ve mutlu olması için üst seviye hizmet veren kurumumuz, toplamda 26 adet odaya sahiptir. Bunların 16 tanesi hasta odası olarak tasarlanmıştır. Tüm odalarımız tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak değişmektedir. Hepsinde klima mevcut olup, üst düzey konfor almanız için özel şekilde tasarlanmıştır.

Tesisimizin her iki tarafında da asansör olup 8 kişiliktir. Sizlerin güvenliğine büyük bir önem veren kurumumuz, 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla aktif şekilde izlenmektedir. Estetik bir şekilde planlanan bahçemizle sizlerin doğadan en iyi şekilde yararlanması sağlanmakta olup,

  1. Demans,
  2. Alzheimer,
  3. Parkinson,
  4. Kısmi ya da komple yatağa bağlı kişiler,
  5. Hastane ardından felçli hasta bakımı ve rehabilitasyonu,
  6. Geriatrik yaşlı bakımı,
  7. Sağlıklı yaşlı bakımı şeklindedir.

Eğer hizmetlerimiz üzerine bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Telefon numaramız sayfamızda mevcut olup, kesintisiz bir hattımız bulunmaktadır.

Sosyal Faaliyetler ve Hobi Desteği

Kurumumuz kapsamında sosyal faaliyetler başlığı altında çeşitli aktiviteler gerçekleştirilir. Böylece farklı diğer misafirlerimiz ile sosyalleşmeniz sağlanır. Her hastanın hobi zevklerine uygun hizmetlerimiz mevcut olup, böylece daha eğlenceli vakit geçirmeniz sağlanır.

Bu süreç boyunca profesyonel ekiplerimiz sizlerle sürekli ilgilenir ve herhangi bir ihtiyacınız olduğunda devreye girer.

Profesyonel Hemşireler ile Sağlık Kontrolü

Bünyesinde 7 gün 24 saat hizmet veren hemşire kadrosu olan Bilge Bakımevi, sizlere aktif bir sağlık hizmeti sunar. Bu kapsamda sağlık yönünden tüm gereksinimleriniz yerine getirilmekte, acil bir durumda anında müdahale yapılmaktadır.

Kullanmanız gereken ilaçların takibi tarafımızca yapılmakla olup, zamanı geldiğinde sizlere sunulur. Periyodik doktor kontrolü ile rahatsızlıklarınızın mevcut durumu sürekli takip edilir.

Kesintisiz Bakım

Alanında bilgili ve uzman bir kadroyla hizmet veren kurumumuz, her misafirinin bakımını özel olarak yapmaktadır. Eğer belirli bir hastalık varsa özel önlemler anında alınmaktadır. Gerekliyse kişisel bakım hizmetleri de özenli ve güler yüzlü bir şekilde sağlanmaktadır.

Sizleri evinizde gibi ağırlayan ekiplerimiz, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmenizde size yardımcı olmaktadır.

Psikolojik Destek

İnsanlar yaşantısının her döneminde psikolojik sorunlar yaşar. Yaşlılık döneminde de bunlar doğal olarak bulunmaktadır. Sahip olduğu uzman psikologları sayesinde Bilge Bakımevi, yaşlı bireylerin sadece vücut sağlığını değil ruhi sağlığını da önemsemektedir.

Psikoloğumuz mevcut sorunlarınızı dinleyerek size özel hizmet vermekle beraber, ekiplerimiz de psikoloğun önerileri doğrultusunda hareket ederek en iyi sonucu almanıza yardım eder. Böylece hep beraber daha mutlu bir yaşantıya kavuşmanız için çalışılır.

Eğer hizmetlerimiz hakkında sorunuz varsa iletişim kurabilir, adresimize gelerek ziyaret edebilirsiniz.


WhatsApp Image 2022 03 16 at 23.08.51 WhatsApp Image 2022 03 16 at 23.08.50 WhatsApp Image 2022 03 16 at 23.08.50 1 bilgebakimevi 275963695 1023762058350152 4721952497297663595 n


Bilgi istemek en doğal hakkınızdır….

BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ

Merkezimiz, çalışanlarımız, hizmetlerimiz, servislerimiz ve daha bir çok konuda bilgi almak için lütfen bize yazın. Bunun için tek yapmanız gereken, sağ tarafta bulunan “İLETİŞİM“ butonuna tıklayarak veya iletişim sayfasına giderek formu doldurmanız olacak.
NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019