Huzurevi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

15 Aralık 2021 by Bilge Bakımevi0
Huzurevi-Seciminde-Dikkat-Edilmesi-Gerekenler-Nelerdir.png

Yaşlılık döneminde en sevdiğimiz olan yakınlarımızı emanet edeceğimiz huzurevleri için tercihte bulunurken bazı kritik noktalara yeteri kadar özen göstermemiz gerekir. Farklı standartlarda hizmet veren huzurevleri günümüzde yaygın bir biçimde bulunuyor olmakla birlikte yakınlarımız için en iyisini tercih etmek şüphesiz hemen herkesin en çok istediği durumların başında gelir.

Huzurevi tercihinde bulunurken huzurevinin karşılaması gerektiği en temel gerekliliğinin etkili bir yaşam olanağı sunulması olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Bu kapsamda etkili bakım ve barınma olanağı vadeden huzurevleri; sağlık ve bakım hizmetleri açısından gelişmiş hizmetler sağlayan, alanında uzman personellere ev sahipliği yapan, etkinlik, hobi ve benzeri aktivitelerle güçlendirilmiş ve konum itibariyle de kolay ulaşılabilir merkezler olmalıdır.

Dolayısıyla huzurevi tercihinde bulunurken gözetilmesi gereken pek çok kriter bulunmaktadır ve her bir kriter özenle değerlendirilerek en doğru tercih en sevdiklerimizin konforlu bir yaşam merhaba diyebilmeleri adına yapılmalıdır. Bilge Huzurevi tüm bu durumların temel gereklilikleri konusunda etik prensiplere uygun sunmuş olduğu hizmetlerle, yaşlıların en konforlu ve huzurlu yaşam alanlarına sahip olabilmelerine adına özgün hizmetler sağlamaktadır.

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019