Huzurevlerinde Kaç Kişi Kalıyor?

18 Aralık 2021 by Bilge Bakımevi0
Huzurevlerinde-Kac-Kisi-Kaliyor.png

Bilindiği üzere huzurevleri, pek çok insanın yaşlılıkta çok daha huzurlu bir şekilde yaşantılarını sürdürebilmesi amacıyla kurulmakta ve bunun için huzurevi imkanları çeşitlendirilmekte. Huzurevlerinin imkanları, kurumlar arasında farklılık göstermekle birlikte genel olarak bireylerin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmelerini mümkün kılacak yapıda olmakta.

İnsanların huzurevleri ile ilgili pek çok hususu merak ettiği bilinmekte olup bu hususlardan birisi, huzurevlerinde kaç kişi kaldığına yönelik. Daha önce de ifade edildiği üzere kurumun ne kadarlık bir alan üzerine inşa edildiği bu konuda belirleyici kriterlerden birisi. Bunun yanı sıra bireylerin kendilerini konforlu hissedebilmeleri de huzurevi kapasitesi noktasında önemli bir husus.

İzmir Bornova’da oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan Bilge Huzurevi, bireylerin pek çok imkana sahip olmasını mümkün kılmakta. Geniş bir alana kurulan huzurevi, bireylerin konforlu ve huzurlu bir şekilde yaşantılarını sürdürebilecekleri bir kapasiteye sahip. İkiz villa şeklinde tasarlanmış bulunan huzurevi, İzmir’de ön planda yer alarak pek çok insan tarafından tercih sebebi oluyor.

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019