Foça Huzurevi

20 Nisan 2022 by Bilge Bakımevi0
1-2-1200x800.jpg

Foça huzurevi, Foça ve semtlerinde önerilen yaşlı bakımevlerinin başında gelir. Foça, tabii güzellikleri ve havası ile İzmir’in en çok tercih edilen sayfiye yerlerinin başında gelir. Böyle güzel ve huzurlu bir alanda tesis edilmiş olan huzurevleri, yaşlı bakımları için son derece önem taşır. Huzurevi arayanlar için temel kriter, yaşlı bakımında uzmanlaşmış bakımevlerinin seçilmesidir.

Yaşlı bakımı bilgi ve teknik donanımın yanı sıra, şefkat ve sabır da gerektirir. Seçilen huzurevi bünyesinde çalışan kişilerin bu alanda uzmanlaşmış ve şefkatli kişiler olmaları önem taşır. Yaşlı bakımı son derece sabır ve itina gerektirir. Özellikle yatalak hastaların bakımı çok daha zordur. Sürekli hemşire ve diğer sağlık ekiplerinin bulunması, ani müdahale gerektirecek durumlar için önem taşır.

Sağlık Ekiplerinin Bulunması

Foça huzurevi, kadrosunda çok sayıda hizmetli ve sağlık çalışanı bulunur. Yatak çarşafları sık aralıklarla değişir. Yaşlı bakımları arasında önem taşıyan banyo ve kuaför hizmetleri de bakımevimizde verilmektedir. Yaşlıların bu en güzel dönemlerini dinlenerek ve keyifle geçirmesi için her türlü imkân sunulur. Zihinsel ve fiziksel açıdan kendine yeterli olan yaşlıların sosyal aktiviteleri için belirli aralıklarla gezi ve tiyatro ziyaretleri gerçekleştirilir.

Okuma ve televizyon izleme odamız yeterli kapasitede yer alır. Bakımevi bahçemiz yeterli kapasitede olup, son derece şık mekânlardır. Kendi yaşıtlarıyla sosyalleşme imkânı bulunan huzurevlerimizde yaşlıların mutluluğu için her türlü imkân sunulur. Yaşlıların rutin muayeneleri, diş kontrolleri ve ilaç takipleri de özenle yapılır.

Foça Huzurevi
Foça Huzurevi

Bakıma Muhtaç Hastalar İçin Doğru Adres

Foça huzurevi, bakıma muhtaç olan hastaların da düzenli tedavi ve kontrollerini yapar. Demans, Alzheimer, Parkinson gibi rahatsızlıklar için sürekli sağlık ekiplerimiz bulunur. Bu hastaların huzurlu ve mutlu oldukları ortamlarda kendilerini daha iyi hissettikleri gözlenir.

Hastalığın tedavisi bulunamamakla birlikte, sevgi dolu ortamlarda seyrinin yavaşladığı gözlenir. Bakımevimiz bu hastalar için güvenli ve sevgi dolu ortamlara sahiptir. Yaşlı hastalar için seçilecek yataklar da önem taşır. Yatalak hasta bakımı son derece zor ve uzmanlık ister. Firma elemanlarımız bu konuda deneyimli kişilerdir. Temiz ve huzurlu bir ortam için firmamızdan yararlanabilirsiniz.


Leave a Reply


NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019