Gaziemir Huzurevi

20 Nisan 2022 by Bilge Bakımevi0
1-3.jpg

Gaziemir huzurevi tüm bakıma muhtaç olanlar yaşlılar için, üstün hizmet sunar.  Yaşlılık sürecinde bakıma muhtaç kalmak, her insanı üzecek bir durumdur. Hayat şartları her zaman kişinin istediği gibi yaşamasına izin vermez. Yaşlılık süreci boyunca istenmeyen birçok durumla karşılaşmak söz konusudur. Özellikle olumsuz durumlara karşı profesyonel bir destek almak çok önemlidir. Yaşlılarımızın daha iyi şartlarda ve daha sağlıklı bir şekilde yaşaması sağlanır. Gaziemir huzur evi ile daha konforlu ve yüksek standartlarda hizmet verilir. Özel imkânlar sağlandı ve bu da yaşlıları mutlu eder.

Profesyonel Hizmet

Her yaşlı için özel alanlar bulunur. Ayrıca sosyal imkânlar da sağlanır. Uzman hemşireler hizmet verir. Düzenli olarak etkinlikler yapıldığı için, hareketli bir yaşam tarzı sağlanır. Özellikle yaşlıların kendini evinde gibi hissetmesi çok önemlidir. Huzur evi yemek içmek ve bakım dışından sıcak bir aile sunar. Bakıma muhtaç olan yaşlı kişiler bir araya gelir ve tam bir aile ortamı oluşur. Huzur evi hem fiziksel hem de psikolojik olarak bakım sağlar. Tüm misafirlere özel muamele yapılır ve hepsi ayrı ayrı takip edilir. Uzman kişiler destek verir. Her çalışanın alanında uzmanlığı vardır.

Gaziemir Huzurevi
Gaziemir Huzurevi

Yaşlılar en rahat ve en iyi şekilde olana kadar, tüm çabalar sarf edilir. Psikoloji de çok önemli olduğu için, yalnızlık hissine son verilir ve öz güven sağlanır. Huzur evlerinde bakım ve rehabilitasyon merkezleri de bulunduğu için, sağlık konusunda da donanımlı olan yerlerdir. Bakıma muhtaç kişilere tüm tedaviler uygulanır ve hayat kalitesi yükseltilir. Konforlu bir yaşam herkesin hakkıdır ve bu sağlanmaya çalışılır.

Yatalak Hastalar İçin Özel Bakım

Kısa bir süre için yatağa bağlı olan ya da uzun süreli yatan bağımlı hastalar için de özel bakım ve tedavi uygulanır. Özellikle bu hastalarda görülen en büyük sorun psikolojik olarak çöküntü içinde olmalarıdır. Bu hastalar için de özel olarak ilgi gerekir. Bedensel olarak ve ruhsal olarak tedavi şarttır. Sağlık personelleri bu hastalara daha özel ilgi gösterir ve empati kurarak, psikolojik olarak en iyi duruma gelmeleri sağlanır. Gaziemir huzurevi hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz.


Leave a Reply


NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019