Bilge Bakımevi Etkinlikleri

6 Kasım 2021 by Bilge Bakımevi0
Bilge-Bakimevi-Etkinlikleri.png

Bilge Bakımevi Etkinlikleri

Bilge Bakımevi, İzmir Bornova’da faaliyetlerini profesyonel bir şekilde sürdürmekte olan bir bakımevi. Uzman personellere sahip olan bakımevi, yaşlıların hem zihinsel hem de fiziksel aktiviteler ile kendilerini sağlıklı hissetmesi için çeşitli çalışmalar içerisinde bulunmakta. Bu durum, bakımevinin belirli aralıklarla farklı etkinlikler düzenlemesini mümkün kılmakta.

Bilge Bakımevinde ne tür etkinlikler bulunduğunu merak edenler için etkinlikler adına şu şekilde bir sıralama yapmak olanaklı:

  • Önemli alanların gezilip görülmesi için çeşitli turların düzenlenmesi
  • Resim yapma çalışmaları düzenlemek
  • Sohbet saatleri oluşturup bireylerin keyifli sohbetlerde bulunmasını sağlamak
  • Sinema ve tiyatro etkinlikleri düzenlemek
  • Satranç, dama vb. zihinsel gelişimi olumlu etkileyen etkinliklerin yapılması
  • Yapboz yapımı ve el becerilerinin geliştirilmesi için el işi çalışmaları

Yukarıdaki gibi sıralanabilen etkinliklerin her biri, yaşlıların kendilerini mutlu hissetmesini sağlamakla birlikte onların hem zihinsel hem de fiziksel anlamda gelişmesini mümkün kılmakta. Bu bağlamda etkinlikler, belirli aralıklarla tekrarlanmakta olup yaşlıların ilgi alanlarına yönelik oluşturulmakta. Bu sayede bireyler, kendilerini evin huzurlu ortamında hissederek sağlıklı bir yaşantı sürdürmekte.

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019