Bakım Evi Yaşlı Bakım Evleri

1 Kasım 2021 by Bilge Bakımevi0
Bakim-Evi-Yasli-Bakim-Evleri.png

Yaşlı Bakım Evleri

Bakım evleri içerisinde yer alan yaşlı bakım evlerinin misyonları oldukça önemlidir. Bu merkezlerde yaşlıların konforlu bir şekilde yaşantılarını sürdürebilmeleri açısından birçok detay düşünülmekte ve yaşlıların sağlıklarının kontrol altında olması sağlanmaktadır. Bilindiği üzere yaş ilerlemesi ile birlikte bireylerde çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilmekte olup bu durum, yaşlı bireylerin özenli bir bakıma ihtiyaç duyduklarını ön plana çıkmaktadır.

Yaşlı bakım evlerinden biri olan Bilge Bakımevi, yaşlıların kendilerini evlerinde gibi hissedebilmeleri için özenli bir çalışma gerçekleştirmekte ve uzman sağlık personelleri ve hekimleri ile birlikte yaşlıların sağlık kontrolleri gün aşırı sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra konforlu bir ortam hazırlanmakta olup bireylerin kendilerini huzurlu ve rahat hissedebilmeleri için gerekli adımlar atılmakta.

İzmir ili sınırları içerisinde bulunan Bornova’da faaliyetlerini sürdüren Bilge Bakımevi, bakıma ihtiyaç duyan bütün yaşlılara oldukça profesyonel bir şekilde bakım sağlamakta. Konforlu bir alan içerisinde yer alan bakımevi, uzman sağlık çalışanlarına sahiptir ve etik ilkeler üzerinden yaşlı bireylere en iyi hizmeti sunma konusunda oldukça başarılıdır.

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019