Ödemiş Huzurevi

20 Nisan 2022 by Bilge Bakımevi0
1-13-1200x800.jpg

Ödemiş huzurevi yaşlı ve bakıma muhtaç olan bireyler için hizmet veren bir kurumdur. Belirli bir yaşın üzerinde bulunan bireylerin hem fizyolojik hem de psikolojik bakımlarını üstlenen bir kurumdur. Kurumda kalan bireylerin bir para ödemesi ya da bir bağış yapması gerekiyor. Bu huzurevinde kalmak için yaş aralığı 55 yaşın üstüdür. Huzurevimizin bünyesinde yaşlılara detaylı bakım hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel olan kişiler tarafından güzel bir hizmet verilir. Huzurevlerinde kalabilmek için bazı hususların olması gerekiyor. Yaşlı olan kişinin hiçbir zararlı bağımlılığı olamamalı ve yaş kriterine uyumalıdır.

Huzur Evlerinin Görevleri Nelerdir?

Ödemiş huzurevi hastaların ve bakıma muhtaç olan yaşlıların bakımını üstlenen özel bir kuruluştur. Bakıma muhtaç olan yaşlı bireylerin hastalıklarında tedavi süreçlerinde ve sosyalleşmelerinde hastaların yanında olan bir kuruluştur. Eskiye oranla hastalar ve bakıma muhtaç olan bireyler günlerini daha kaliteli bir şekilde geçirebiliyorlar. Hastaların sağlıklı bir şekilde sosyalleşerek hayatlarını devam ettirebilmeleri için verilen bir hizmettir. Bakıma muhtaç olan yaşlılara bakan huzur evlerinin yasal kurallara uymaları gerekiyor.

Huzur Evlerine Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Huzur evi başvuru konusunda hangi huzur evini seçeceğinize önce karar vermeniz gerekiyor. Kalabalık olan bir huzur evine kayıt yapmanız yanlış bir karar olur. Hangi huzur evini seçeceğinize karar verdikten sonra gerekli belgeleri imzalamanız ve gerekli şartları sağlamanız gerekiyor. Huzur evinin kurum iletişim bilgilerini alarak huzur evine yerleşebilirsiniz.

Huzur Evinde Yaşamaya Alışılabilir Mi?

Ödemiş huzurevi yaşlılara hizmet veren son derece kaliteli ve güvenli bir kurumdur. Özellikle evde tek başına yaşamış olan bireyler toplu bir ortama adapte olmakta zorluk çekiyor. Huzur evleri sürekli olarak sizin ile ilgilenen güzel bir kuruluştur. Hem sosyalleşmenizi sağlıyor hem de size bakım veriyor. Yalnız başınıza kalmıyor pek çok arkadaş edinebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile sosyalleşebiliyorsunuz. Farklı etkinliklere katılabilir yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Resim, müzik, botanik, piyano gibi çeşitli işleri yapabilirisiniz. Huzur evlerinde hem hemşireler bulunur hem de yaşlı bakim teknisyenleri oldukça güzel bir şekilde sizinle ilgilenirler.  Sizde firmamızdan kaliteli bir şekilde hizmet alabilirisiniz.


Leave a Reply


NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019