Karaburun Huzurevi

20 Nisan 2022 by Bilge Bakımevi0
1-5.jpg

Karaburun huzurevi, siz değerli büyüklerimize dünya standartlarında hizmet veriyor.  İnsanlar için bazı temel ihtiyaçlar vardır ve rahat bir yaşam için bu ihtiyaçların sağlanması gereklidir. Buna birçok örnek verilebilir. Mesela insanın en temel ihtiyaçlarından biri yeme içme ihtiyacıdır. Bunun sağlanamaması durumunda insan hayatı tehlike altına girer.

Bu en birincil ihtiyaç olmakla birlikte insanın daha başka pek çok ihtiyacı bulunur. Her ne kadar karnı doysa da, hatta dünyanın en leziz yemeklerini yese de insanın her zaman başını sokacağı, çeşmesinden su akan, uyuyacak yeri olan bir meskene ihtiyacı vardır. Bu mesken içerisinde de çeşitli eşyalara, yorgana, tabağa, bardağa ve hayatın vazgeçilmezi olan temizliğe ihtiyaç bulunur.

Huzurevi İhtiyacını Doğuran Unsurlar

İnsanlar, sahip olduğu çok sayıda ihtiyacın temelini oluşturan bu gibi ihtiyaçların karşılanması için çocukluğunda anne babası tarafından yardım görür. Bir ailede doğan çocuk belirli bir yaşa gelinceye kadar ailesinin yanında kalır, onların imkânlarıyla ihtiyaçlarını karşılar. Yetişkin olduktan sonra ise bir işe girerek artık kendi kendine yetmeye başlar. Bu uzun yıllar devam eder, ta ki yaşlanıncaya kadar.

Karaburun Huzurevi
Karaburun Huzurevi

Yaşlılıkta ise artık ya emekli olunur, ya da çoluk çocuğu tarafından destek görmeye başlanır. Fakat bazen her şey bu kadar alışılagelmiş olarak devam etmez. Hayatın zorluklarından biri olan çeşitli hastalıklar, ya da destek görecek yakını olmamak büyüklerimizi zor durumda bırakabilir.

Huzurevi İle Büyüklerimiz İçin Kapsamlı Bakım

Bazı büyüklerimizin karşı karşıya kaldığı bu zor duruma karşı onlara bir çözüm olarak huzurevleri bulunmaktadır. Karaburun huzurevi yaşlılığını huzurevinde geçirmeyi tercih edenler veya buna mecbur kalan büyüklerimiz için kapsamlı bir hizmet sunuyor. 900 metrekarelik alanla hizmet sunan Karaburun huzureviyaşlılarımızın sağlığı için 7/24 profesyonel hemşire hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca büyüklerimizin doğadan faydalanabilmesi için doğal yaşam alanı olarak görülen bahçeye de sahiptir. Sosyal donatı alanlarına sahip, düzenli etkinliklerin gerçekleştirildiği, yaşamsal ihtiyaçlarınızın karşılandığı, sıcak ve samimi, eviniz gibi hissedeceğiniz bir yaşam alanına sahip olarak yaşayabileceğiniz bir hizmet vadeden Karaburun huzurevi siz değerli büyüklerimizi ağırlamayı bekliyor.


Leave a Reply


NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019