İzmir’de Uygun Huzurevi Bulmak

16 Haziran 2021 by Bilge Bakımevi0
Izmirde-Uygun-Huzurevi-Bulmak.png

İzmir’de Uygun Huzurevi Bulmak

İzmir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisidir ve il sınırları içerisinde pek çok huzurevi bulunmaktadır. İzmir’de uygun huzurevi arayışında olan birçok insan, kaliteli hizmet vermekte olan huzurevlerinin hangileri olduğuna yönelik araştırmalar yaparak yakınlarını huzurevine yatırıp onların sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşantılarını sürdürmesini mümkün kılmakta.

İzmir ili sınırları içerisinde yer alan Bornova ilçesinde Bilge Huzurevi bulunmakta olup merkez, yaşlı bireylerin kendilerini evlerinde hissetmeleri adına pek çok çalışma gerçekleştirmekte. Oldukça ferah ve iç açan bir binaya sahip olan huzurevi, bunun yanı sıra birçok olanağa birden sahiptir ve bu imkanlar, yaşlı bireylerin sağlıklı bir şekilde yaşantılarını sürdürmesini mümkün kılmakta.

Her biri alanında uzman sağlık çalışanlarının bulunduğu merkez, bireylerin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamakta ve yeme alışkanlıkları düzenlenmekte. Öte yandan bireylerin sağlıklı uyku düzenine sahip olmaları için gerekli çalışmalar yapılmakta. Huzurevi tarafından atılan her bir adım, yaşlıların konforlu bir hayat içerisinde bulunmasını sağladığı için oldukça önemli. Bornova’da bulunan huzurevi, İzmir’de uygun huzurevi arayışında olanlar için oldukça iyi bir seçenek.

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019