İzmir Yaşlı Bakım Evleri

12 Haziran 2021 by Bilge Bakımevi0
Izmir-Yasli-Bakim-Evleri.png

İzmir Yaşlı Bakım Evleri

Bilindiği üzere yaşlıların bakıma ihtiyaç duymaları, onların yanında daima birilerinin olmasını zorunlu kılmakta. Yakınları bulunmayan yaşlıların bu ihtiyaçlarının giderilmesi için pek çok bakımevi bulunmakta olup bu bakımevlerinin bir kısmı profesyonel bir şekilde hizmet sunmakta ve yaşlıların kendilerini sağlıklı ve huzurlu hissetmesini olanaklı hale getirmekte. İzmir özelinde hizmet sunmakta olan pek çok bakımevinden biri olan Bilge Bakımevi, sahip olduğu uzman sağlık personeli ile birlikte yaşlıların öz bakım ihtiyaçlarının giderilmesini ve hasta yaşlıların rutin kontrollerinin yerine getirilmesini sağlıyor.

İzmir Bornova Bakım Evleri

Bakımevi, İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet vermekte olup geniş bir alana sahiptir. Yaşlıların sağlıklı bir şekilde yaşantılarını sürdürebilmeleri adına alanında uzman ve profesyonel sağlık personelleri merkez bünyesinde yer alarak yaşlılara hizmet sunmakta ve onların psikolojik anlamda da sağlıklı olmalarına katkıda sunmakta.

“Güven” ilkesi üzerinden hareket etmekte olan bakımevi, temelde aşağıdaki hizmet alanlarına sahip:

  • Demans
  • Parkinson
  • Alzheimer
  • Kısmen / tamamen yatağa bağımlı bireyler
  • Sağlıklı yaşlı bakımı
  • Geriatrik yaşlı bakımı
  • Hastane sonrası felçli hasta bakım ve rehabilitasyonu

Yukarıdaki gibi sıralanabilen alanlarda hizmet sunmakta olan Bilge Bakımevi, İzmir’de ön planda bulunan bakımevlerinden biri olarak biliniyor.

 

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019