İzmir Huzurevleri Bilge Huzurevi

27 Aralık 2021 by Bilge Bakımevi0
Bilge-Bakimevi-Etkinlikleri.png

Huzurevi, birçok insanın korku duymasına neden olan kurumlardan biri olarak bilinse de yaşlıların profesyonel bir şekilde bakılabilmesi için belirli bir yaştan sonra huzurevinin oldukça önemli olduğu bilinmekte. Özellikle çevresinde kendisine bakacak bir yakını bulunmayan yaşlıların sağlıklı bir şekilde ve mutlu bir yaşantı sürdürebilmeleri için alanında uzman bireyler tarafından bakılması gerekiyor.

Güvenirlik ilkesi ile hareket etmekte olan huzurevleri, yaşlıların zihinsel ve fiziksel yeterliliklerinin artması adına oldukça fazla aktivite düzenlemekte ve yaşlıların çok daha konforlu bir şekilde yaşantılarını sürdürmesini mümkün kılmakta. Bu nitelikte huzurevlerinden biri olan Bilge Huzurevi, etik ilkeler doğrultusunda hareket ederek yaşlıların kendilerini evlerindeki gibi huzurlu hissetmesini mümkün kılıyor.

Huzurevi kapsamında pek çok etkinlik bulunmakta ve bu etkinlikler, yaşlıların sağlıklarının olumlu bir şekilde seyretmesini olanaklı hale getirmekte. Güven temelli hizmet sunmakta olan Bilge Huzurevi, İzmir ilinde bulunan Bornova ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup çeşitli hastalıklara sahip olan yaşlıların doktor kontrollerini uzman hekimleri sayesinde gerçekleştirerek hasta yaşlıların sağlıklı bir yaşantı sürmelerine katkıda bulunmakta.

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019