Huzurevi Ararken Nelere Dikkat Edilmeli

26 Kasım 2021 by Bilge Bakımevi0
Huzurevi-Ararken-Nelere-Dikkat-Edilmeli.png

Huzurevi Ararken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şüphesiz ki yaşlılık dönemi gerek yaşlılar, gerekse sevenleri tarafından hayli zorluklarla doludur. Yaşlılık dönemindeki bireylerin geri kalan yaşamlarını en etkili ve en huzurlu şekilde geçirebilmeleri adına günümüzde en etkili yöntem ise şüphesiz ki profesyonel destek alınmasıdır. Yaşlı bakımı konusunda profesyonel destek denildiğinde ise akla ilk gelen kuruluşlar şüphesiz huzurevleridir. Peki ama huzurevi ararken nelere dikkat etmeliyiz?

En sevdiğimiz yaşlı yakınlarımızın en konforu ve huzurlu bir ortam içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri adına huzurevi tercihinde bulunurken en çok dikkat edilmesi gereken durumlar huzurevinin personel yetkinlikleri, bakım olanakları, sosyalleşme imkanları, konumu, sunduğu hizmetler, kurumun kimliği ve benzeri temel niteliklerdir.

Tüm bu temel nitelikleri karşılayan ve huzurlu ortamıyla yaşlılık dönemini geçirmek için her türlü şartı sağlayan huzurevleri yapılacak doğru tercihin en önemli anahtarı olacaktır. Bilge Huzurevi, sahip olduğu uzman personelleri, 7/24 sağlık desteği, güvenlik imkanları, beslenme olanakları, konforlu yaşam alanları, sosyalleşme imkanları ve düzenli gerçekleştirilen etkinliklerle yaşlılar için adeta yeni bir yaşam merkezi olma özelliğine sahiptir.

NEREDEYİZ115/3 Sok. B.Blok No:3/1 Erzene Mahallesi Bornova/İZMİRMailinfo@bilgebakimevi.comSABİT0 (232) 290 09 83CEP 0 (533) 375 09 83
Aydınlatma Metini
Aydınlatma Metini

© BİLGE İLERİ YAŞ BAKIM VE YAŞAM EVİ - 2019